Start

Utworzenie żywej pracowni - "Bociek na kaflu w Balinie"

Container center

Column 1

Kultura
Chrzanów
06-04-2020
13-04-2020
13-04-2020
Urząd Miejski w Chrzanowie
Magdalena Pietkiewicz
promocja@chrzanow.pl

Column 2

Main

Treść konsultacji

Prosimy o wyrażenie opinii nt zasadności utworzenia „żywej pracowni” jako miejsca spotkań, aktywności twórczej, kulturalnej, rekreacyjnej oraz aktywności fizycznej. Czy takie miejsce jest potrzebne w Balinie?

"Żywa pracownia" otworzy możliwość uczestnictwa w bezpłatnej ofercie edukacyjnej, kulturalnej i rekreacyjnej. Tematyka zajęć w żywej pracowni będzie dostosowana do wieku i rodzaju odbiorców.

Nasze działania zakładają adaptację i wyposażenie pomieszczeń w budynku Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chrzanowie, filia w Balinie, ul. Jaworznicka 45 na żywą pracownię, w ramach której będą prowadzone warsztaty tematyczne, spotkania oraz inne działania o charakterze lokalnym.

W ramach działalności "żywej pracowni" powstanie ścieżka dydaktyczna oraz strona internetowa miejscowości, z których będą mogli korzystać nie tylko mieszkańcy wsi Balin ale także mieszkańcy regionu i turyści. Strona internetowa w atrakcyjny sposób pozwoli upowszechnić walory turystyczno-przyrodnicze oraz dziedzictwo Balina szerokiemu gronu odbiorców.

Wiersz pliki

Pliki

Do tej konsultacji nie dołączono żadnych plików.

Treść konsultacji

 

Column 2

Treść konsultacji

Aby móc komentować musisz się zalogować.

Tej konsultacji jeszcze nikt nie skomentował. Bądź pierwszy!